Jesteś niezalogowany - Zaloguj się lub Zarejestruj się
Aktualności

22-05-2020

WirelessHART - otwarty standard komunikacji bezprzewodowej zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb branży w zakresie niezawodnej i bezpiecznej komunikacji bezprzewodowej w aplikacjach do pomiaru i kontroli procesów przemysłowych w czasie rzeczywistym.

WirelessHART jest już wbudowany w produkty wielu producentów AKPiA m.in.: ABB, Emerson, Endress + Hauser, Pepperl + Fuchs i Siemens.

Technologia WirelessHART została potwierdzona zarówno przez użytkowników, jak i dostawców jako technicznie solidne, niezawodne i bezpieczne rozwiązanie do komunikacji bezprzewodowej w automatyce procesowej”.

Aby zbudować system należy posiadać:
1. Inteligentny bezprzewodowy przekaźnik sygnałów THUM, dzięki któremu możemy podłączyć urządzenie do sieci zgodne z WirelessHART. 4'150,00 zł netto/szt.
2.Bramkę Smart Wireless Gateway – 35’000,00 zł netto.

W ramach promocji proponujemy zakup zestawu: Bramka i 20 szt. przekaźników w cenie: 45’000, 00 zł netto.

Jeżeli dokonacie Państwo zakupu do 31.05.2020. przy zakupie Smart Wireless Gateway 20 przekaźników dostarczymy gratis, czyli cena zestawu 35’000,00 zł netto

  Ilość produktów ograniczona.07-04-2020


20-03-2020

Szanowni Państwo.

 

Informujemy, że pomimo zaistniałej sytuacji  związanej z koronawirusem staramy się działać w miarę normalnie stosując się oczywiście do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, porad i wskazówek WHO oraz stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ograniczamy (i o takie ograniczenie prosimy naszych klientów) kontakty osobiste stosując w większym stopniu kontakty telefoniczne i  internetowe.

Dostawy będziemy realizowali tak jak dotychczas – głównie przez firmy spedycyjne.

W przypadku potrzeby kontaktu osobistego prosimy o wcześniejszy telefon.

Kontakty telefoniczne i mailowe do firmy i każdego  pracownika wyznaczonego do kontaktów z klientami są zawarte na naszej stronie  www.skamer.pl  – podajemy linki:

Kontakt Tarnów

Kontakt Kraków

Kontakt z naszymi inżynierami jest też możliwy przez www.katalogautomatyki.pl.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności szczególnie związane z dostawami produktów produkowanych w różnych częściach świata, a szczególnie w Chinach.

Namawiamy do możliwie normalnej pracy zachowując zasady bezpieczeństwa.

Życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że w niedługim czasie sytuacja wróci do normy
i  nie spowoduje zbyt  dużych szkód w działalności Państwa Firm.

 

Z poważaniem:                  

Andrzej Turak

Wiceprezes Zarządu29-10-2019
SKAMER-ACM został oficjalnym dystrybutorem produktów Aventics™
Szerokie portfolio produktów marki Aventics™ oferuje komponenty pneumatyczne, a także systemy oraz aplikacje specyficzne dedykowane do poszczególnych klientów z różnych branż. Produkty te koncentrują się na sektorach pojazdów użytkowych, branży żywności i napojów, technologii kolejowej, ochronie zdrowia, energii i technologii morskiej. Dzięki integracji elektroniki, zastosowaniu innowacyjnych materiałów oraz nadążaniu za nowoczesnymi trendami takimi jak bezpieczeństwo maszyn i Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT), Emerson jest wiodącym producentem w zakresie inteligentnych i łatwych w użyciu rozwiązań.
12-02-2018
 
Tylko teraz wymień swój stary przetwornik na nowy Danfoss MBS1700. Wystarczy, że wyślesz zdjęcie swojego starego przetwornika, a nowy MBS 1700 otrzymasz w cenie 199 zł netto/szt.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Inżynierami:

Rafał Szymala - Kraków - 663 800 104; r.szymala@skamer.pl

Michał Bąk - Tarnów - 663 800 113; m.bak@skamer.pl

 21-03-2017

Nasza oferta poszerzyła się o silniki elektryczne niskiego napięcia ABB.


20-03-2017

Firma SKAMER-ACM wstąpiła do prestiżowego grona partnerów ABB i uzyskała tytuł Autorized value provider.12345      
znaleziono: 61 | ilośc stron: 7 | na stronie: 10
Do katalogu towarów Do góry strony
Projekt i wykonanie: netkoncept.com